Ми у соціальних мережах:
Головна Новини Заходи Залученість учасників – запорука успішного тренінгу!
Залученість учасників – запорука успішного тренінгу!
06.12.2018 Заходи
У листопаді на кафедрі #ЕМКД було розпочато цикл тренінгів у рамках заснованої на базі кафедри Management & Business School «TEAM PRO», ключовими напрямами діяльності якої є засвоєння сучасних знань та практичних підходів щодо управління підприємствами, заснування власного бізнесу, здійснення аналізу підприємницької діяльності, розробки стратегії управління фірмою, маркетингу та менеджменту, розвитку людських ресурсів, командної роботи, формування лідерських якостей та розвитку організаційної культури.

Тренінги розраховані на три цільові аудиторії: учні і студенти (основи менеджменту і бізнесу), викладачі та майбутні тренери (специфіка організації ефективних тренінгів), керівники й фахівці бізнес-структур (різноманітні практично-прикладні аспекти менеджменту і бізнесу). Тренери Management & Business School «TEAM PRO» проводять заняття з використанням сучасних вітчизняних та міжнародних методик.

Перший тренінг, присвячений основоположним питанням ефективної організації навчання у формі тренінгів, провела доцент кафедри #ЕМКД Ольга Ткачук, а активну участь у ньому взяли всі викладачі кафедри. Під час заходу була презентована міжнародна методика проведення «Тренінгу для тренерів» (за матеріалами ВГО «Інститут «Республіка» та USAID).

Під час тренінгу створюється неформальне, невимушене спілкування, яке відкриває перед групою безліч варіантів розвитку та розв’язання проблеми, заради якої вона зібралася. Тому ми впевнені, що робота бізнес-школи «TEAM PRO» буде ефективною та успішною!