Ми у соціальних мережах:
Головна Новини Новини освіти В Україні триває другий тиждень проведення ЗНО
В Україні триває другий тиждень проведення ЗНО
09.06.2015 Новини освіти

Другий тиждень проведення зовнішнього незалежного оцінювання розпочався проведенням тестування з іспанської мови, участь у якому взяли близько понад 100 вступників.

Проте більшість абітурієнтів готуються до тестувань з англійської мови і математики, що будуть проведені 10 та 12 червня відповідно. Цього року тести з математики і англійської мови за кількістю учасників увійшли 5-ки найбільш популярних серед абітурієнтів.

Для участі у ЗНО з англійської мови, що буде проведено 10 червня, було зареєстровано понад 81 тисяча абітурієнтів.

Завершуватиме тестовий тиждень зовнішнє оцінювання з математики, яке відбудеться у п’ятницю 12 червня. Для складання тесту базового рівня зареєстровано 129 тисяч учасників, тест поглибленого рівня виявили бажання скласти 17 650 вступників.

Як відомо, в Україні триває проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів. Вже проведенні тестування з української мови і літератури, французької, німецької та іспанської мов.

Основна сесія ЗНО триватиме до 26 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 18 червня до 9 липня. Дві додаткові сесії ЗНО з української мови і літератури проведуть 9 та 27 червня.

Під час реєстрації на тестування абітурієнти мали можливість обрати для складання від 1 до 4 тестів, відповідно до обраних ними напрямів навчання у вищих навчальних закладах.
Джерело: http://osvita.ua/test/47087/

Усього до програми проведення ЗНО у 2015 році включено 12 навчальних предметів.

Результати ЗНО-2015 почнуть оголошуватимуть після 16 червня. Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься в Інтернеті. Враховуючи кількість абітурієнтів, найдовше визначатимуть результати з наймасовіших предметів.