Ми у соціальних мережах:
Головна Новини Новини університету Успіх виробництва – завдяки управлінцям і менеджерам
Успіх виробництва – завдяки управлінцям і менеджерам
07.10.2015 Новини університету
Під час Національної агропромислової виставки "АгроЕкспо-2015" студенти й викладачі кафедри економіки праці та менеджменту КНТУ вкотре пересвідчились, що фахівці зі спеціальностей «Менеджмент організацій» і «Управління персоналом» є ключовими на сьогодні. Адже успішність будь-якого виробництва і розвиток української економіки в цілому залежить від праці управлінців та менеджерів.
Зокрема Міністр аграрної політики та продовольства України Олександр Павленко, відкриваючи виставку, підкреслив, що «АгроЕкспо» є свідченням не тільки спільної взаємодії й розвитку сучасної науки і техніки, а й успішного менеджменту на всіх рівнях.
Студентів-управлінців вразили експозиції й демонстраційні презентації техніки, обладнання і технологій для агропромислового комплексу понад півтисячі виробників. Особливе захоплення викликав «Покровський ярмарок», який відбувався в рамках виставки, виставка-продаж товарів підприємств кіровоградської промисловості. Підкреслили самобутність нашого краю виставка товарів народних промислів і декоративно-ужиткового мистецтва.
За словами завідувача кафедри економіки праці та менеджменту, доктора економічних наук, професора Левченка О.М., побачене студентами на виставці беззаперечно доводить, що прогресивні фахівці-управлінці – платформа успішності виробництва. Це, на думку Олександра Миколайовича, додасть студентам наснаги й натхнення до навчання за перспективною спеціальністю управлінця, і впевненості у майбутньому.