Ми у соціальних мережах:
Головна Новини Новини університету Тристороння співпраця – запорука успіху
Тристороння співпраця – запорука успіху
06.10.2015 Новини університету
В рамках співпраці з підприємствами та організаціями регіону відбулась зустріч студентів-управлінців 3-6 курсів з представниками компанії Reikartz Hotel Group. Ця зустріч не лише ознайомила з діяльністю та основними пріоритетами функціонування компанії, а й дала можливість прояснити вимоги та очікування один від одного роботодавця та студента, були висловлені побажання щодо змісту навчального процесу та напрямків подальшої співпраці.

Студенти отримали можливість подати резюме на наявні вакансії, та заявки на проходження практики.
HR-менеджер Юлія Федотова запросила всіх бажаючих на екскурсію, а в рамках підвищення знань в готельній сфері, відвідувати курси молодих спеціалістів за напрямом «Управління готельною діяльністю» (курси безкоштовні та створені в рамках співпраці факультету економіки та менеджменту КНТУ з кіровоградським представництвом компанії Reikartz Hotel Group).

Присутній на зустрічі, декан ФЕМ Зайченко В.В. відзначив зацікавленість і ВНЗ у подібному співробітництві, адже роботодавець здатний дати вузу зворотній зв'язок щодо готовності випускників до успішної професійної діяльності, може зорієнтувати систему підготовки майбутніх фахівців на формування актуальних для сучасного ринку праці професійних компетенцій майбутнього випускника. За словами Володимира Васильовича ефективність взаємодії випускаючих кафедр та роботодавців щорічно зростає, адже роботодавці переходять з позицій сторонніх спостерігачів і споживачів освітніх послуг на позицію зацікавлених учасників процесу, що дозволить студентам оволодіти комплексом професійних компетенцій, які відповідатимуть вимогам сучасного ринку праці.