Ми у соціальних мережах:
Головна Новини TIME TO INVEST
TIME TO INVEST
24.11.2016

В рамках першого інвестиційного форуму “Time to invest”, де наш університет був співорганізатором, обговорювалися  основні напрямки економічного та інвестиційного розвитку міста.

Зокрема, обговорювали три основні тематичні напрямки: ощадна енергетика як пріоритет сучасного українського міста; роль туризму у створенні сприятливого інвестиційного клімату; шляхи залучення інвестицій для створення успішного бізнес-середовища.

Проректор з наукової роботи, професор Левченко О.М. представив європейський проект «Горизонт 2020», до речі, відкритий регіональний контактний пункт знаходиться у нас в університеті.

Магістрант нашої кафедри, Новосьолов Євген запропонував на розгляд аудиторії, серед яких були і потенційні інвестори, власний проект «Реконструкції площі загального користування «Пантери» для організації і відпочинку молоді», реалізація якого дозволить не тільки відновити місце для відпочинку, а і збільшити туристичну привабливість нашого міста. Проект Євгена викликав у зали неабияку зацікавленість. Нагадаймо також, що яскрава ідея зі встановлення парасольок з нічною ілюмінацією на вулиці Дворцовій належить також Євгену.

Наша кафедра щира вдячна організаторам за можливість прийняти участь у такому важливому заході для нашого міста, області та країни в цілому.