Ми у соціальних мережах:
Головна Новини Новини університету Наука рухає світ вперед
Наука рухає світ вперед
19.04.2016 Новини університету

14-го квітня у Кіровоградському національному технічному університеті відбувся традиційний захід - «День науки». Цьогоріч це свято науки й розуму стало відкритим для всіх бажаючих, адже вуз запросив містян та гостей області до себе на «День відкритих дверей».

Факультети та кафедри університету разом із запрошеними гостями – Малою академією наук, Кіровоградським машинобудівним коледжем КНТУ, Головним управлінням статистики – організували виставку наукових досягнень в фойє вузу.

Гідне місце серед найкращих зайняла й кафедра економіки праці та менеджменту. На незначних квадратних метрах кафедра спробувала розмістити здобутки своєї інтелектуальної праці (монографії, підручники, фахові збірники статей та тез конференцій України, іноземні наукові видання). Географію наукового визнання кафедральних досягнень склали: Білорусь, Болгарія, Велика Британія, Індія, Литва, Молдова, Німеччина, Польща, Росія, США, Чехія.

Біля оформлених стендів та експонатів запрошених школярів та студентів технікумів і коледжів зустрічали викладачі: провели оглядову екскурсію вузом та студмістечком, ознайомили з напрямами підготовки, привітали з новими можливостями отримання освіти, адже переліцензовано старі та відкрито нові спеціальності, а отже, і нові перспективи. Так, за профілем кафедри можливо отримати освіту за спеціальностями: «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» («Організація комерційної діяльності у сфері послуг та торгівлі»), «Економіка» («Управління персоналом і економіка праці»). Наглядність сприйняття інформації підсилювалась використанням комп’ютерної презентації та інформації у паперовому вигляді. Школярі отримали можливість потримати в руках зразки дипломів та додатків до них європейського зразку, що додало бажання отримати й собі такий з відзнакою «відмінно». Вразило школярів і широке поле можливостей Євроінтеграції кафедри та університету: співпраця з Mohawk College – Канада; Приватним університетом Адамса – Індія, Університетом інформатики та прикладних знань -  Польща; можливість отримання подвійного диплому в Центрально-Європейському університеті у м. Скаліца (Словаччина); можливість практики на підприємствах Великобританії, Данії, Канади, Німеччини, Польщі, Словаччини, США, Фінляндії, Франції; діючі університетські програми стажування Work and Travel the USA (США), Work and Travel Germany – (Німеччина), «Ki-France» (Франція), Стипендіальна програма німецької економіки для України (Німеччина).

Відвідавши вражаючу виставку творчих робіт студентів та викладачів в музеї «Історії КНТУ», гості «Дня відкритих дверей» стали учасниками L наукової конференції студентів, магістрантів та слухачів Малої академії наук.

 

Молоді науковці кафедри та школярі Малої академії представили результати власних наукових досліджень. 168 учасників подали заявки на участь у конференції та отримали можливість представити власні результати наукових досліджень. Варто відзначити належний рівень виконання доповідей на основі результатів ґрунтовних досліджень та з використанням даних реальних наукових проектів. Цікавими та змістовними були виступи студентів університету на англійській мові, за матеріалами зарубіжних першоджерел.

Вітальним словом проректора з наукової роботи КНТУ, завідувача кафедри економіки праці та менеджменту, професора Олександра Миколайовича Левченка розпочалася робота секції економіки праці та менеджменту ХLVІІ наукової конференції викладачів, аспірантів та співробітників університету. Він привітав усіх присутніх із Днем науки, побажав наукових досягнень та висловив сподівання на подальшу плідну роботу на наукових теренах кафедри та університету.

На пленарному засіданні провідні науковці підіймали економічні та соціальні питання сьогодення та обговорювали шляхи їх вирішення. Висловивши прагнення брати активну участь у розбудові української економіки та займати активну позицію у процесі державотворення, викладачі кафедри окреслили план дій на перспективу, визначивши напрями майбутніх наукових досліджень та розробок.

 

Організатори, учасники та гості «Дня науки - 2016» переконалися, що нам є чим пишатися - нашою Альма матір – Кіровоградським національним технічним університетом - єдиним в області вищим навчальним закладом зі статусом національного, 54-м в «Топ-200 Україна» ЮНЕСКО, 12-м в Академічному рейтингу вищих навчальних закладів - Європейський стандарт та 15-м в Україні за рейтингом журналу «Forbes».

По праву можна зробити лише гідний висновок – КНТУ завжди відкритий та чекає на Вас!