Ми у соціальних мережах:
Головна Новини Новини університету Міжнародний інвестиційний форум
Міжнародний інвестиційний форум
03.10.2016 Новини університету

29 вересня в нашому місті проходив  Міжнародний інвестиційний форум "Central Ukrainian. Investment Day. ID".  Велика подяка керівництву нашого Університету за надану можливість прийняти участь в форумі.


Особливо нашу увагу привернула дискусія, яка проходила в конференц-залі №1 на тему «Пріоритети розвитку національної економіки в умовах інтеграції у світовий економічний простір». Почули різні думки з дискусійних питань, зокрема, у виступі Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового, було зазначено, що наш край, як аграрний, має велику інвестиційну привабливість і прийшов час діяти, а не зволікати.

 

Цікавим для нас було знайомство з успішним та талановитим керівником Павлом Володимировичем Сорокою, головою районної державної адміністрації м. Мала Виска. Павло Володимирович в своїй роботі використовує сучасні методи управління, доречі, одним з перших здійснив об’єднання територіальних громад в області.  Для викладачів нашої кафедри дуже цінним є практичний досвід нових підходів до управління молодими успішними керівниками.