Ми у соціальних мережах:
Головна Новини Новини університету «Енергоефективність. Енергозбереження»
«Енергоефективність. Енергозбереження»
12.09.2016 Новини університету

Минулого тижня в Кропивницькому в приміщенні авіакомпанії «URGA»  відбулася знакова подія – Всеукраїнська виставка «Енергоефективність. Енергозбереження», співорганізаторами якої були Кіровоградська міська рада та Кіровоградський національний технічний університет.

До участі в виставці було запрошено більше 20 підприємств з різних регіонів України, серед яких були і місцеві виробники.   

 

До вітального слова і урочистого відкриття виставки були запрошені: заступник міського голови Кропивницького Олександр Володимирович Грабенко, директор департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської Облдержадміністрації Олександр Петрович Корнюша, а також проректор із наукової роботи Кіровоградського національного технічного університету,доктор економічних наук, професор Олександр Миколайович Левченко.

Відкриття виставки розпочалося з символічного заїзду велосипедистів, святкового настрою додавав музичний супровід духового оркестру. Після перерізання символічної червоної  стрічки всі присутні з нетерпінням зайшли до демонстраційних майданчиків.

 

   Приємною несподіванкою було вручення Подяки нашому ВНЗ від міського голови за розвиток підприємницької діяльності, професіоналізму й за активну участь у підготовці та проведенні виставки.

 

   Тема енергозбереження та енергоефективності - актуальна для кожного з нас без винятку, на жаль, природні ресурси є вичерпними, а проблема енергоефективності торкається людства кожного дня.  Тому, дізнавшись про проведення такої надзвичайно важливої та цікавої виставки, студенти кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності скористалися можливістю відвідати цей захід. Дівчата й хлопці не оминали жодного з представників, які приїхали розповісти про свої вироби, наукові відкриття, підходили до кожного майданчика, задавали запитання,  робили фото на згадку.

 

В рамках виставки також відбулась конференція на тему енергоефективності, модератором якої був  Колісніченко Павло, студент гр. МЕ-13, майбутній менеджер.

 

  Випускник кафедри економіки, менеджменті та комерційної діяльності працівник НВП «Радій» розповів про модернізацію систем вуличного освітлення обласного центру спільно з фахівцями з КНТУ.

В перервах між виступами відбувалися цікаві дискусії між учасниками конференції та слухачами в залі. Більше двох годин тривало обговорення важливих проблем енергозбереження, але час пролетів непомітно.

Щиро вдячні організаторам за можливість відвідати виставку та долучитися до вирішення актуальних питання енергоефективності та енергозбереження в наших оселях!