Ми у соціальних мережах:
Головна Новини Новини університету «DREAM TEAM» - ПЕРЕМОЖЦІ ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ В КРОПИВНИЦЬКОМУ
«DREAM TEAM» - ПЕРЕМОЖЦІ ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ В КРОПИВНИЦЬКОМУ
14.04.2019 Новини університету

10 квітня 2019 р. у Кропивницькому відбулася фінальна гра регіонального дебатного турніру з політичних реформ серед чотирьох студентських команд: «Менеджери», «Марвел», «Слуга народу» та «Dream Team» (Команда мрії), який проводиться в рамках проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30-ти містах України.

Гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальна битва відбулася за британським форматом на тему: «Цей уряд має забезпечити рівні, прозорі та чесні вибори».

У якості суддів на фінал дебатів були запрошені: Оксана Горбенко  – начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради міста Кропивницького, Антон Красов – правозахисник, експерт «юридичної сотні», сертифікований тренер з навчання учасників виборчих процесів, Олеся Міронова, регіональний комунікаційний координатор Всеукраїнської кампанії «Активна Громада: право вибору» Інституту «Республіка».

Боротьба у фіналі за перше місце йшла між командами ЦДПУ імені Володимира Винниченка та ЦНТУ.

Переможцем турніру стала команда «Dream Team» ФЕМ ЦНТУ в складі Оксани Сівірян та Дмитра Бабака, які представлятимуть Кіровоградщину на національному дебатному турнірі, що відбудеться в Києві у травні поточного року.

Цікавими та змістовними були виступи команди «Менеджери», до складу якої входили студенти ФЕМ ЦНТУ Олександр Драч та Ігор Биканов.

Журі також визначило найкращого оратора фінальної гри дебатів, яким стала Оксана Сівірян. 

Фіналісти отримали кубок, дипломи та пам’ятні сувеніри.

Щиро дякуємо всім учасникам та організаторам! Бажаємо нових здобутків та перемог!