Ми у соціальних мережах:
Головна Новини Новини університету Дипломовані управлінці
Дипломовані управлінці
03.07.2016 Новини університету

У житті бувають події, які трапляються тільки раз. Це стосується й випускного вечора.  Липень 2016 року для кафедри економіки праці та менеджменту почався з дуже світлої, радісної, хвилюючої, а в той же час трохи сумної події – урочистого вручення дипломів бакалаврам та спеціалістам і Випускного балу для студентів. В Університеті вручення дипломів – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків  роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.

В честь свята студенти організували грандіозний святковий концерт; рідні та близькі випускників, їх друзі, товариші, науково-педагогічний склад кафедри, керівництво ВНЗ прийшли привітати улюблених студентів.

Свято розпочалося зі слів привітання проректора з наукової роботи КНТУ, доктора економічних наук, професора Левченка О.М.

 

       Олександр Миколайович, стримуючи переживання за кожного із випускників, від щирого серця побажав їм успіхів, творчого натхнення й невичерпної енергію для здійснення задуманого й омріяного, він з упевненістю заявив, що саме від них залежить майбутнє нашої держави, її престиж і визнання, а вони, як першокласні спеціалісти, неодмінно зможуть це зробити.

На свято наших випускників-управлінців завітав шановний гість, випускник кафедри економіки праці та менеджменту, народний депутат України Олександр Володимирович Горбунов. Олександр Володимирович, перш за все, звернуся зі словами вдячності до рідної кафедри, привітав наших випускників, побажавши їм успіхів на ниві життя, кар’єрних злетів, добра та миру.

           

Кращим випускникам-відмінникам випала честь отримати свій диплом з відзнакою  від  успішного менеджера,  народного депутата України Горбунова О.В. Від імені ректора КНТУ відзначили свого талановитого випускника подякою за сприяння у підготовці висококваліфікованих управлінців.  

 

Щирі слова привітання пролунали від декана факультету економіки та менеджменту Зайченка Володимира Васильовича, керівника центру підготовки фахівців для зарубіжних країн Шепеленка Ігоря Віталійовича та ін.

 

Ще однією приємною подією нашого свята стало привітання з 90 річним ювілеєм засновника економічної школи на Кіровоградщині, доктора економічних наук, професора,  Фільштейна  Леоніда Михайловича,  весь зал вітав ювіляра гучними оплесками.

 Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості. У паузах були розважальні заходи, влаштовані для випускників студентами молодших курсів.

 

Також дипломи про успішне завершення навчання отримали  студенти – іноземці, які приїхали до нас з сонячного Азербайджану та Туркменістану.  Щирі посмішки на їх обличчях заряджали позитивом всіх гостей в залі.

 

      Випускники подякували рідній кафедрі за знання, за нових товаришів, за самореалізацію, самовдосконалення, за кращі роки життя і за професію... подякували керівництву університету за доступну та якісну освіту.

Щиро вітаємо  Вас з успішним завершенням навчання та урочистим випуском!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, мирного неба, наснаги й достатку. Хай щедрою на вагомі здобутки та радість буде Ваша доля. Будьте впевненими у собі та власних силах, наполегливо йдіть до свої мети!

Щасливої дороги, випускники! 

Пам’ятайте, що кафедра економіки праці та менеджменту КНТУ завжди гостинно чекає на Вас!

Матеріал підготувала: Горпинченко О.В.